Łuszcząca się skóra i czerwone plamki na penisie u 33-latka

Witam serdecznie, Na penisie od jakiegoś czasu pojawiają sie u mnie białe i czerwone plamki. Na białych łuszczy się skóra a na czerwonych skóra pęka i boli. Co to są za objawy? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam Mariusz

Witam. Opisane zmiany najprawdopodobniej są wynikiem infekcji grzybiczej. Proszę zgłosić się do lekarza POZ lub dermatologa który wdroży odpowiednie leczenie.