Łuszczenie się skóry na szyi przy egzemie

Mam egzemę. Moja skóra w bardzo dużym stopniu łuszczy się na szyi, ale we włosach już chyba nie. Dostałam pracę. Polega ona między innymi na reprezentowaniu firmy swoim wyglądem. Jestem więc zobowiązana zafarbować moje długie blond odrosty na kolor brązowy, jak reszta włosów. Jak duże ryzyko niesie za sobą farbowanie włosów (farbą sklepową za 15 zł) jeśli dopilnuję, by farba nie miała kontaktu ze zmienioną skórą? Po farbowaniu zwykle mam niewielki łupież, czy teraz może być większy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje farbowani w doświadczonym zakładzie fryzjerskim oraz proponuemzgłsic sie do lekarza dermatologa aby po badaniu moznabyloby okreslic odpowiednie rozpoznanie i odpowiednie postepowanie.