Łuszczyca i czerwone plamy

Od kilkunastu lat choruje na łuszczycę i teraz zaczęłam smarować ją cygnoliną, wczoraj posmarowałem sobie i podtrzymałam 10 minut rano miałam same czerwone plamy sądzę ze to przez to ze stężenie tego było za duże i za długo trzymałam , pytanie teraz jak złagodzić te czerwone plamy ? Za kilka dni jade na praktyki i nie moge sie pokazać z takimi plamami błagam o pomoc

Cignolina drażni skórę, tym mocniej, im większe stężenie. Przejście na Daivobet pomoże opanować podrażnienie i pozwoli leczyć się dalej w większym komforcie i z lepszym wyglądem.