Łuszczyca krostkowa stóp

dzien dobry,od wielu lat choruje na luszczyce krostkowa stop,od roku stan sie pogarsza,pojawiaja sie na stopach cos takiego jak wrzody,najpierw przez kilka dni jest to zaczerwienione zgrubienie,bardzo bolesne utrudnajace chodzenie,a pozniej zbiera sie tam taka ropna tresc,mocze stopy w naparze szalwii z dodatkiem soli i smaruje mascia Clobederm ale niewiele to wsystko pomaga.bardzo prosze o pomoc!

Witam. Proszę skonsultować czy Pani dobrze robi u dermatologa, który specjalizuje się w leczeniu łuszczycy. Alternatywą jest również próba przejścia na dietę bezglutenową, czasami pomaga zmniejszyć natężenie zmian. Co prawda na wyniki trzeba poczekać kilka miesięcy, ale może warto spróbować?
Proszę to zrobić pod nadzorem dietetyka, żeby nie dopuścić do niedoborów pokarmowych.