Leki na łuszczycę krostkową dłoni i stóp

Czy leki na łuszczycę krostkową dłoń i stóp i nierozwiniętą stawową (jedna plamka na kolanie już tylko:) są pokrywane przez NFZ? Mówię o tym jak maści i lampy nie pomagają i pozostają do końca życia zastrzyki biologiczne. Czy mając łuszczycę krostkową, można coś zrobić by poprawić np stan podeszwy stopy? Np. skarpetki (materiał), proszek itd. I czy lepiej smarując maścią nałożyć na to skarpetkę czy raczej nie?

Witam,
wszelkich informacji powinien udzielić Pani lekarz dermatolog prowadzący Panią.
Jest możliwość leków na to schorzenie z refundacją po rozpoznaniu choroby i udokumentowaniu jej w historii choroby przez dermatologa.