Łuszczenie naskórka na podeszwie stóp i dłoni

Witam! Około 1,5 tygodnia temu na podeszwie stóp zaobserwowałam złuszczanie się naskórka. Płatki złuszczającej się skóry były maleńkie (można je porównać do kaszy manny) występujące na całym obszarze spodniej części obu stóp. Objaw ustąpił po około 3 dniach. Dzisiaj zaobserwowałam to samo na obu dłoniach. O czym to może świadczyć? Czy to faktycznie objaw po przejściu niezauważonej przeze mnie szkarlatyny?

Lek. Tomasz Budlewski

może to byc objaw np. grzybicy. prosze koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego,po wstępnym badaniu bedzie mozna okreslic opdowiednie dalsze postępowanie.