Uraz kręgosłupa i ból przy chodzeniu

Zawsze byłam zdrowa aż nagle z dnia na dzień złapał mnie uraz kręgosłupa,czy jest to możliwe?Miałam rehabilitacje,szereg badań i nic.Chodziłam 3msc o kulach a inne 3 prawie w ogóle.Teraz jest lepiej ale nadal mam wrażliwy kręgosłup na większe chodzenie itd. Wraz z urazem,który nie powstał przez żaden upadek ani nic pojawiły się krostki z płynem na dłoniach i podeszwach stóp.Dlaczego?Jest to łuszczyca krostkowa i stawowa ale nie rozwinięta(mała plamka na kolanie).Ma to związek? Pozdrawiam, Agata

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ nie znam Pani historii choroby i badań dodatkowych. Nie wiem nic o tym "urazie" kręgosłupa bez uraz.
Pozdrawiam