Łuszczyca w stadium początkowym

Witam Czy łuszczycę w stadium początkowym, której znamię pokazała się na lewym udzie i ma coś około może 2 tygodni - oczywiście to znamię nie swędzi więc nawet nie dotykam czy nie drapie tego miejsca - Czy da radę ją wyleczyć? Chciałbym nadmienić, że niestety jest to dziedziczne, ponieważ moja mam też to miała/ma. U mnie, tak przypuszczam, takim czynnikiem zapalnym, który spowodował objawienie się tej choroby jest długotrwały stres. Z góry dziękuje za pomoc

Jeśli odziedziczył Pan geny na łuszczycę, to nie da się tego zmienić. Można jednak leczyć łuszczycę tak, żeby jej nie było na skórze. Są obecnie dobre, skuteczne metody leczenia, proszę pójść do dermatologa, który wybierze dla Pana właściwe leki.