Luteina a zagęszczanie krwi

Witam mam pytanie czy luteina zageszcza kew? Przestalam przyjmowac tabletki antykoncepcyjne ale naprotechnolog dal mi za to luteine aby pekały pecherzyki i nie robily sie torbiele mam je przyjmowac przez 10dni dwa razy dziennie po 100 mg czy to nie za duzo? I czy luteina wplywa jakos na samopoczucie(wahania nastroju bole glowy ?plamienia w czasie cyklu) i dziala tak jak antyki? Mialam tyle pytan do lekarza ze zapomnialam zapytac o luteine

Aleksander Ropielewski

Luteina może powodować zaburzenia koncentracji i uwagi, bóle głowy, senność uczucie lęku i stany depresyjne. Nie zagęszcza krwi. Dawkowanie jakie zaproponował naprotechnolog jest odpowiednie.