Luźny i zielony stolec u 3-latka

Dziecko 3 latka. Od wczoraj wieczor ma rozwolniony stolec, podalam acidolac i smecte, pije wode bo orsalitu nie chce, w tej chwili stolec jest zielony papkowaty i wydaje mi sie ze z domieszka krwi, do poludnia zwijal sie z bolu i mial 37.8! W tej chwili nie ma goraczki ani bolu brzucha, jest żywy i wesoły!! Niepokoi mnie ten zielony stoec czy cos jeszcze podac dziecku???

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac sie z dzieckiem do lekarza pediatry - koniecznie!. po badaniu bedzie mzona cos wiecej powiedziec.