Luźny odbyt u 4-miesięcznego dziecka

Ostatnio zauważyłam przy przewijaniu u mojej 4 miesięcznej córki (przy kupce), że jak wycieram delikatnie przy odbycie, to się rozszerza na ok. 0,5 cm, czasami wychodzi kupka i zostaje tak na chwile. Jest wtedy taki "luźny" (odbyt). Powinnam iść z tym do lekarza czy to normalne ? Bo w innych sytuacjach wyglada normalnie

Aleksander Ropielewski

Sugeruję skonsultować się z pediatrą, ponieważ z opisu objaw jest dla mnie nie do końca zrozumiały, a nie mam możliwości przeprowadzenia badania.