Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Luźny stolec po przyjęciu tabletki a obniżona skuteczność antykoncepcji

Witam! Od ponad 3 lat biorę tabletki antykoncepcyjne, Podczas konca drugiego tyg tj 14 tabletka z blistra niecałe 3 godz po wzięciu tabletki zaczeło mi coś jeździc po brzuchu i niestety musiałam pedzić do toalety, był to dosyć luźny stoec, przypuszczam, że przyczyna był wcześniej zjedzony obiad. Nie wziełam dodatkowej tabletki a Niestety wieczorem tego samego dnia doszło do współżycia.. Jakie jest ryzyko,że antykoncepcja została obniżona? Czy mogę obawiać się że jestem w ciaży?
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! W opisanym przypadku skuteczność antykoncepcyjna tabletek nie była obniżona - nie ma powodów do niepokoju.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy