Luźny stolec po tabletce antykoncepcyjnej

Czy jestem zabiezpieczona? W srode rano okolo 30 min po zazyciu 13 tabletki v...n mini oddalam najpierw normalny potem troche luzny (papkowaty) stolec. Do konca dnia juz nie bylo zadnych epizodow toaletowych. Moje pytanie czy mam dzis (piatek) wziac dwie i potraktowac jak pominiecie? Czy normalnie do konca blistra? Czy ochrona jest zachowana?

Aleksander Ropielewski

Ochrona jest zachowana nie ma konieczności przyjmowania podwójnej dawki.