Łysienie androgenowe a odpowiednia pielęgnacja skóry

Witam, mam 30 lat i łysienie androgenowe. Mam kilka pytań: 1. Czy kofeina (Alpecin) może być łączona z minoxidilem? Ponieważ jedno rozszerza naczyna a drugie (kofeina) skuracza. 2. Jak to jest z tym minoxidilem? Czy stosowanie minoxidilu 15% jest bezpieczne i lepsze w efekty? Osobiście stosuję Polari nr 10 króry ma minoxidil 16% i finasteryd 0,1% i jest lepiej. 3. Pytanie jak to jest z ketokonazolem. Działa czy nie działa. Co jest lepsze krem czy szampon. 4. Czy kwas azelainowy działa? Pozdr.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

kofeina w niewielkim stopni obkurcza naczynia dlatego można stosować te dwa preparaty razem. Na pozostałe pytania musi Pan sam sobie odpowiedzieć. Różnie osoby reagują na takie terapie.

Pozdrawiam.