Łysienie androgenowe a stosowanie kwasu azelainowego

Witam, mam łysienie androgenowe i chciałbym zapytać o kwas azelainowy. Interesuje mnie fakt czy rzeczywiście jest tak silnym blokerem DHT jak to mówią. Czy można go stosować w formie kremu np. Acne-Derm. Ile razy dziennie i czy można stosować go wraz z minoxidilem 5%, np krem 5 minut przed minoxidilem aby wchłonął się. A i czy krem nie utrudni wchłaniania się minoxidilu. Pozdrawaim.

Dzień dobry, kwas azaleinowy nie jest polecanym preparatem w leczeniu łysienia androgenowego. Pozdrawiam!