Acnederm stosowanie

Witam, ostatnio miałam problemy skórne i zaczęłam stosować acnederm. Mam pytanie odnośnie stosowania maści acnederm na twarz. Czy po zastosowaniu na noc maści acnederm można nakładać krem? Zależy mi żeby uniknąć efektu wysuszenia skóry po acnederm. W związku z tym chciałabym nałożyć po acnederm krem nawilżający lub łagodzący, który zniweluje suchość i podrażnienie skóry. Który krem po acnederm będzie najlepszy i najskuteczniejszy? Po jakim czasie po maści acnederm można użyć kremu? Czy krem nie wpłynie negatywnie na działanie acnederm i nie pogorszy kondycji mojej skóry? Z czym najlepiej współpracuje acnederm i z jakim kremem uzyskam najlepsze efekty i największe nawilżenie. Proszę o sugestie i rady. Będę też wdzięczna za podanie nazwy kremu, który mogę używac po acnederm. Pozdrowienia.
KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu

Leczenie kurzajek

Kurzajki to nieestetyczne zmiany, które pojawiają się na skórze. W jaki sposób można je leczyć? Na ten temat wypowiada się Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

Można stosować jednocześnie inne kremy. Jak wspomniano powyżej dobrze jest odczekać kilka minut po nałożeniu Acne-derm i po wchłonięciu się nałożyć drugą warstwę innego kremu, który Pani używa. Lek ten używa się również w leczeniu przebarwień, gdzie nakłada się dodatkowo kremy z filtrami UV.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty