Łyżeczkowanie macicy - czy mogło dojść do zapłodnienia?

Witam, 20 maja przeszłam łyżeczkowanie, pierwszą miesiączkę dostałam 28 czerwca, krwawiłam do 3 lipca, 10 lipca (dziś - niedziela , nad ranem ), uprawiałam z mężem sex i doszło do wytrysku 'we mnie' . Czy mam się czego obawiać? Czy mogło dojśc do zapłodnienia? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie!

Pierwsze krwawienie po łyżeczkowaniu ma miejsce po 4-6 tygodniach po zabiegu. Około 14 dni przed miesiączką pojawia się owulacja, w trakcie której może dojść do zapłodnienia (oczywiście jeżeli dojdzie w tym czasie do niezabezpieczonego stosunku).

W Pani przypadku, kiedy zbliżenie miało miejsce po miesiączce zapłodnienie jest tym bardziej możliwe. Proszę jedynie zwrócić uwagę na fakt, że stosunek miał miejsce 13 dnia cyklu, co przy 28 dniowych cyklach pokrywa się z dniem owulacji. Z tego też względu ryzyko zajścia jest bardzo wysokie.

Pozdrawiam.