Łyżeczkowanie macicy z powodu krwotocznej miesiączki

Witam.Mam 45 lat.2 lata temu miałam łyzeczk. macicy z powodu krwotocznej miesiaczki.przerost endomrtrium.his-pat przewlekłe ropne zapalenie trzonu macicy.przeleczone antyb. przez rok było ok.następnie wróciły krwotoczne miesiaczki ,zalecono mi tab.antyk.niewiele pomagały.po ok roku musiałam odstawać z powodu migren.ginekolodzy sa zdania ze już jedynie usunięcie trzonu macicy.czy nie ma już dla mnie żadnego leczenia?pierwsza miesiaczka po odstawianiu tabletek znowu obfita i bardzo bolesna.mialam

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię jednoznacnzie powiedzieć czy istnieje obecnie alternatywa w stosunku do histerektomii. Aby to stwierdzić potrzebne jest przeprowadzenie badania.