Usunięcie macicy z powodu obfitych miesiączek i częstych krwotoków

WITAM.MAM 45 LAT I OBECNIE JESTEM PO 3 ŁYŻECZKOWANIU Z POWODU OBFITYCH MIESIĄCZEK I CZĘSTYCH KRWOTOKÓW.MAM TAK JUŻ OD KILKUNASTU LAT .DZIŚ W SZPITALU DOKTOR ZAPROPONOWAŁA MI USUNIĘCIE MACICY NA CO CHĘTNIE BYM SIĘ ZGODZIŁA.BADANIE USG WYKAZAŁO MIĘŚNIAKA 2 CM.JESTEM ZMĘCZONA TYMI CIĄGŁYMI OBFITYMI MIESIĄCZKAMI I KRWOTOKAMI.CZY PODJĘŁAM DOBRA DECYZJĘ .PROSZĘ O PORADĘ. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeżeli były wskazania i powyższe dolegliwości do operacji histerektomii to zapewne operacja jest dobrą decyzją. Jednakże musi się Pani skonsultować z ginekologiem, który Panią prowadzi, żeby ocenić dokładne za i przeciw i wybrać najlepszy sposób leczenia. Pozdrawiam.