Łzawienie oczy, katar i brak sił

Witam,beznadziejnie sie czuje,cisnienie w glowie,bola lzawia oczy,jak wstaje niby maly katar ale nic nie splywa,pisk w uszach,nie mam sily,wiekszosc badan ok-MRangio glowy,tk,tetnice,ekg,echo serca,usg jamy brzusznej,mocz,blednik,crp,ob,ige cał.krew z rozmazem-jedynie delikatnie podwyż.limfocyt-15-40>46neutrofile-45-70>45 neutrocyty45-70>45,6 reszta krwi i rozmazu ksiażkowo,cisnienie w normie,jutro ide na rtg szyi..Czy udac sie z tym jeszcze do alergologa?Na rekach male biale plamki,Co mi jest?

Wykonano już u Pana bardzo dużo badań, jednak najprawdopodobniej ma Pan odpowiedź organizmu na wszech otaczające nas wszystkich w dużym stężeniu alergeny. Nawet osoby nie będące alergikami odpowiadają na ten stan obrzękiem śluzówek. U Pan prawdopodobnie dotyczy to zatok przynosowych, stąd opisywane dolegliwości. Może należałoby spróbować włączyć dostępne bez recepty leki antyhistaminowe i sprawdzić, czy przynoszą Panu poprawę. Ewentualnie z na krótko włączonym lekiem obkurczającym błonę śluzową (mimo braku kataru).