Macica niepowiększona z wyraźnym hiperechogennym endometrium

Dzień dobry, byłam wczoraj ba badaniu usg jamy brzuszniej. W wynikach badań jest napisane cos takiego: macica niepowiekszona z wyraźnym hiperechogennym endometrium grubosci ok 1,0 cm ze śladem płynu w jamie macicy. Dodam że jestem w drugiej fazie cyklu menstruacyjnego (12 dni do kolejnej miesiaczki). Chciałam sie dowiedziec czy wszystko jest w porzadku ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

grubosc endometrium miesci sie w normie a czy jest mozliwosć ciązy?