Mała ruchliwość dziecka w 32 tygodniu ciąży

Jestem w 32 tygodniu ciąży. Niepokoją mnie czasem mała ruchliwość dziecka. Czy są jakieś normy, kiedy powinnam zacząć się na prawdę martwić? Bywa że przez kilka godzin nie odczuwam ruchów. A najwiecej mogę naliczyć po posiłku leżąc na lewym boku.

Proszę się nie martwić to normalna sytuacja . Po zjedzeniu maluch powinien się zacząć ruszać , jezeli ma Pani obawy warto wykonać USG.