Małe krostki na żołędzi penisa po stosunku oralnym

Po kilku dniach po stosunku oralnym i waginalnym na żołędziu wyskoczyły dwie małe, milimetrowe krostki. Obawiam się, że może to być opryszczka. Aczkolwiek podejrzewam też, że te zmiany powstały w wyniku podrażnienia od zachaczania zębami przy stosunku oralnym. Czy to jest możliwe? Dziękuję z góry za odpowiedź.
ponad rok temu

Witam! Niestety trudno mi w pełni ustosunkować się do opisanych objawów bez oglądania zmian. Krostki powstała w wyniku mechanicznego podrażnienia pojawiłyby się raczej bezpośrednio po stosunku. Opryszczka narządów płciowych objawia się występowanie małych pęcherzyków, które pękając uwalniają wodnistą treść i pozostawiają owrzodzenia. Okres jej wylęgania najczęściej wynosi 3-7 dni. Aby rozwiać wątpliwości sugeruję wizytę u dermatologa, ewentualnie lekarza pierwszego kontaktu.