Zaczerwienienie na żołędzi penisa po seksie oralnym

Witam, Uprawiałem sex oralny, podczas stosunku czułem jak obcierała zębami mojego penisa i odrazu pojawiło się zaczerwienienie na żołędziu po lewej stronie, czerwone plamki jakby krew była pod naskórkiem, czy coś z tym robić ? Lekko boli. Proszę o poradę

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej jest to uraz powstały po obcieraniu zębami. Za kilka dni wszystko powinno się wygoić, radzę przez ten czas nie urażać tego miejsca.
Pozdrawiam