Małe piersi u 25-latki

Dzień dobry.Od dawna mam problem,niestety jakoś wstyd udać mi się do ginekologa na żywo,wolę zapytać najpierw tutaj czy to w ogóle ma sens.Mam 25 lat, 7 letnie dziecko moim problemem są małe piersi a raczej ich brak...wyglądają jak zaczynające rosnąć piersi nastolatki...W czym może być problem i czy da mi się jeszcze jakoś pomóc bez operacji plastycznej?Słyszałam że tabletki antykoncepcyjne mogą powiększyć piersi,przez pewien czas brałam Kontracept później Dionelle niestety efektów brak.Prosze opomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Piersi mogą być trochę większe w czasie stosowania antykoncepcji jako efekt uboczny tych leków, niestety poza operacja plastyczna niewiele można zrobić w tej kwestii.
Pozdrawiam

Szanowna Pani,
Widzę że marzy Pani o pełnych i kształtnych piersiach. Muszę Pani powiedzieć że wile kobiet sądzi że znajdzie cudowne rozwiązanie na powiększenie piersi. Często zawodzą się na metodach tzw nie inwazyjnych wydają dużo pieniędzy a efektu brak gdy trafią do mnie i są po operacji mówią mi że to prawda że najpewniejszą metodą jest ich powiększenie za pomocą fachowo wykonanej operacji wszczepienia implantów lub za pomocą własnej tkanki tłuszczowej.
Zapraszam do rozmowy
kontakt@drjaworowski.pl
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej