Małe zgrubienia przy sutku

Witam 29.03 dostałam okres. Kilka dni przed świętami, tuż przy sutku, wyczułam dwie małe kuleczki, prawdopodobnie powiększone zraziki. Na początku marca miałam robione usg piersi, oprócz dwóch łagodnych zmian (w innym miejscu, ale w tej samej piersi) nic nie było. Usg mam robione co 6mscy. Nie pamiętam czy wcześniej przed okresem też je miałam, no nie mogę skojarzyć :( Mama mówi, że jak się skończy miesiączka, to zniknął, ale ja odkąd mam dziecko, bardziej się stresuję, jak coś wyczuję :(

Badanie piersi wykonuje się około 10 doby cyklu miesiączkowego. W pozostałych okresach badanie piersi może dawać niejednoznaczny obraz.