Co oznaczają małe guzki pod piersią i jak interpretować wynik USG?

witam mam 33 lata wyczułam sobie malutki guzik pod sutkiem zrobiłam usg i oto wynik piersi o budowie gruczoło tłuszczowej w piersi prawej na godz 1 przy otoczce brodawki 17 mm od powierzchni skury zmiana hipoechogeniczna 9x7x4 sdenofibroma?zraziki tkanki tłuszczowej bardzo sie martwie nikt w rodzinie nie chorował na raka bardzo sie boje

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Te zmiany odpowiadają zmianom łagodnym, ale wynik badania zawsze powinien ocenić lekarz, który skierował panią. Być może zaleci dalszą diagnostykę.