Malformacja naczyniowa tętnico-żylna półkuli mózgu

Witam. Choruję na MAL-FORMACJĘ NACZYNIOWĄ TĘTNICO-ŻYLNĄ PRAWEJ PÓŁKULI MÓZGU biorę 2 x po500 DEPAKINA CHROMO VETIRE 1250 rano 1500 na noc VIMPAT 150 rano 200 na noc i CLONAZEPAN 2x po 0,5. Czy takie dawki leków nie przeszkadzają w psychice mojej bo ostatnio dziwnie się czuje jak bym wiedział co zaraz nastąpi kto co powie lub zapuka do mych drzwi. A też mam problem z nerwami albo z żołądkiem i wypadaniem włosów. Vetiry brałem większą dawkę 2 x po 1500 mg. ale zmniejszyłem dawkę na dzień o 250 mg.

Padaczki nie leczy się przez internet. Ustalenie dawek leków wymaga czasu. Zmian leczenia wymaga znajomości historii leczenia, jakie leki były stosowane, w jakich dawkach, z jaką skutecznością, jakie były skutki uboczne itd... itd...

Jednym z objawów ubocznych Depakiny jest wypadanie włosów.
Clonazepam zaburza funkcje poznawcze.