Mały guzek w okolicy żołądka, wahania apetytu, osłabienie i senność

Od dłuższego czasu mam w okolicach żołądka newralgiczne miejsce - jakby mały guzek wyczuwalny pod skórą. Boli przy każdym nawet delikatnym, przypadkowym dotknięciu - np. przy pogłaskaniu. Jest to kłujący ból, dający wrażenie także ucisku. Do tego brak apetytu na przemian z wzmożonym odczuwaniem głodu. Często jest mi niedobrze, jestem słaby i śpiący. Nie mogę zjeść do syta - wtedy boli, to taki ból ssący (można to nazwać wierceniem w brzuchu). Jakiej choroby to są objawy? Czy to coś poważnego?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy są niepokojące. Powinien wykonać Pan USG jamy brzusznej i gastroskopię. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką.
Pozdrawiam