Mały przyrost bHCG i krwiak w pobliżu pęcherzyka ciążowego

Witam, 7 .11 miałam ostatnia miesiączkę, 8.12 wykonałam B-HCG -254,9, 11.12. - 610,8 , 16.12 -1169 + robiłam PRG -18,26. W dniu dzisiejszym 18.12 - B-HCG 1319 Byłam wczoraj na usg w jamie macicy pęcherzyk ciążowy o wymiarze GS 5mm.5 tydzień ciąży.Obok pęcherzyka krwiak o wymiarach 6 x 3 mm Dostałam duphaston3x1 tabl i nospe 3 x 1/2. Co oznacza tak mały przyrost B-HCG ? dlaczego tak słabo rośnie?jest jeszcze jakas szansa ze ciąża sie utrzyma? czy wynik progesteronu mam dobry?

Po pierwsze nic to nie znaczy. Po drugie ten tzw "krwiak" nie musi zawierać krwi (tego nie oceni USG). Po trzecie nie wiem po co te leki. Jeśli nie ma pani krwawienia, to należy być dobrej myśli. Na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Czas pokaże jak dalej rozwinie się ciąża.