Mam 12 lat i nie mogę schudnąć: co powinnam robić?

Witam, jestem Jula. Mam rocznikowo 12 lat, 158 cm wzrostu i ważę 52 - 51 kg. Mam na brzuchu tzw. oponkę, gruba pupę i uda. Od siedmiu lat tańczę, więc mam jeszcze dodatkowo mięśnie. Od miesiąca próbuje schudnąć - schudłam kilogram, z wahaniami. Czy moglibyście mi polecić jakieś ćwiczenia? A co z treningiem interwałowym? Pozdrawiam.
ponad rok temu

Witam.

Twoja masa ciała jest prawidłowa, dlatego nie ma potrzeby, abyś stosowała dietę, tym bardziej, że jesteś w wieku dojrzewania i zbyt restrykcyjne odchudzanie może zaburzyć Twój rozwój i wzrost. Dlatego radzę Ci zapoznać się ze zdrowymi nawykami żywieniowymi i do nich zacząć się stosować. Znajdziesz je w artykule www. abcodchudzanie. pl/buduj-dobre-nawyki
Dodatkowo zacznij wykonywać ćwiczenia na te partie ciała, które chcesz zredukować. Ćwicz co najmniej 45 minut 3 razy w tygodniu. Wykonuj ćwiczenia naprzemiennie – siłowe 15 minut i aerobowe 30 minut (rower, jogging, pływanie). Ćwiczenia na brzuch znajdziesz na naszej stronie www. abccwiczenia. pl np.
www. abccwiczenia. pl/miesnie-brzucha-dolny-odcinek-0
www. abccwiczenia. pl/cwiczenia-wzmacniajace-miesnie-brzucha
www. abccwiczenia. pl/pilates-na-plaski-brzuch
www. abccwiczenia. pl/cwiczenie-na-miesnie-brzucha-z-wykorzystaniem-prz...
www. abccwiczenia. pl/cwiczenie-na-miesien-prosty-brzucha-0
Pamiętaj, że efekty będą widoczne po kilku miesiącach, ale tylko wtedy, gdy połączysz ćwiczenia z prawidłowym odżywianiem.

Pozdrawiam.