Mam bóle głowy. Dlaczego?

Witam, chciałabym jeszcze o coś zapytać. Kiedyś robiłam sobie EEG głowy i wykazało mi, że mój ból sytuuje się w skroniach i nasila się w lewym boku. Trzy razy sobie to badanie robiłam i wyszło to samo. Na początku lekarz przepisała mi tabletki H*** i jeszcze jakieś depresyjne. Później jeszcze była mowa o niedokrwieniu mózgu, czy coś takiego. Pózniej jeszcze byłam na CTG głowy, ale nic mi nie wyszło. Pomyślałam, żeby przepisać się do innej lekarz, a ona powiedziała mi, że takie bóle głowy mogą być spowodowane nerwami i przepisała mi taki lek P*** WZF 10mg, ale głowa nadal mnie boli. Zastanawiam sie, czy jeszcze je brać bo już dość długo się nimi leczę i nie widzę efektów.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Przyczyn bólu głowy jest kilkanaście. Bez szczegółowego wywiadu obejmującego charakter bólu, długość trwania epizodu bólowego, stopnia natężenia, okolicy, ustępowania po preparatach leczniczych, obecności objawów przepowiadających, czy wywiadu rodzinnego trudno jest podać Pani konkretne rozwiązanie.
Pomocne z pewnościa będą badania obrazowe.
Dobrze byłoby, aby udała się Pani do lekarza neurologa, który zbierze dokładny wywiad i dopasuje odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam