Zły wynik EEG a dobry CTG

Pisze ponownie, ponieważ Pani doktor powiedziała, żebym skierowała się do neurologa, a ja właśnie napisałam, że już byłam u dwóch i przepisali mi tabletki, ale ja nie widze żadnej różnicy.  Pierwsza lekarka przepisała mi coś na depresję i na niedokrwienie mózgu, a teraz przeniosłam się do innej i przepisała mi lek p***. Już miałam badania EEG głowy i CTG robione. EEG wyszło źle, a CTG dobrze i ja nie widzę żadnej różnicy. Rozumiem, że to nieraz może być zdenerwowanie albo przez pogodę, ale nie cały czas i to zawsze w tym samym miejscu.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,

Niestety nie jestem w stanie poprzez Internet więcej Pani pomóc niż namówić Panią do ponownego odwiedzenia lekarza specjalisty, który ma wgląd do uzyskanych wyników - EEG i TK, może dokładnie zebrać z Panią wywiad i przede wszystkim zbadać.
 Jeśli dotychczasowe leczenie jest nieskuteczne, to proszę o swoich wątpliwościch powiedzieć neurologowi - z pewnością nie zostawi Pani bez odpowiedniego leczenia. Czasem dobranie odpowiedniego preparatu leczniczego może trochę potrwać.

Pozdrawiam