Mam małego guzka - co robić?

Hi!

Mam pytanie, mam 25 lat i mam w prawej dolnej po wewnętrznej stronie małego guzka, który nie boli i można go łatwo przesuwać, co to może oznaczać?

25 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisana zmiana może sugerować zmianę łagodną w obrębie piersi jednakże należy przeprowadzić dokładne badanie aby postawić rozpoznanie.

Należy zgłosić się do lekarza rodzinnego lub ginekologa (przed lub po okresie), konieczne będzie obiektywne badanie piersi a także ewentualna dalsza diagnostyka.

Redakcja abcZdrowie.pl