Mam małego guzka - co to może oznaczać?

Mam 25 lat, mam dziecko 4-letnie, niedawno wyczulam małego guzka w prawej dolnej piersi od strony wewnętrznej, który jest łatwy do przesunięcia i nie boli - co to możne oznaczać?

Bardzo proszę o odpowiedź.

25 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Objaw opisywany przez Panią może sugerować zmianę łagodną gruczołu piersiowego. Przemawia za tym również Pani wiek. Jednakże aby wykluczyć inne przyczyny, w tym złośliwe, konieczne jest badanie lekarskie i ewentualne badania dodatkowe.

Proponuję skonsultować problem z lekarzem ginekologiem lub lekarzem pierwszego kontaktu.

Redakcja abcZdrowie.pl