Mam nieregularną miesiączkę po cesarskim cięciu. Czy coś złego się dzieje?

Witam.
7 lutego 2010r urodziłam córkę. Męczyli mnie całą noc, czekali na rozwarcie, ale nad ranem o 7.30 zrobiono mi cesarskie cięcie. Dziecku zaczęło zanikać tętno, a ja słabłam. W tej chwili moje dziecko ma 10 miesięcy, a ja zaczęłam mieć od początku problemy z miesiączką. Raz miałam regularnie, raz co miesiąc, albo zamiast 4, to miałam 20 i teraz też powinnam mieć ale nie pojawił mi się.

Chodziłam po lekarzach, dostawałam na uregulowanie i na wywołanie tabletki, robiłam testy ciążowe, ale wszystkie wchodziły negatywnie, a jak się już pojawiła miesiączka, to miałam bardzo bolesną i piersi mnie bolały.
Proszę o pomoc, bo już nie wiem co mam robić? Pozdrawiam.

Dzień dobry!

a czy karmi Pani piersią lub karmiła Pani?

Czy była przeprowadzona diagnostyka hormonalna przed rozpoczęciem regulacji cykli hormonami?

Z poważaniem