Martwe jedynki i tyłozgryz

Mam prawie 20 lat. Chciałbym zrobić coś ze swoimi zębami i nie wiem do jakiego lekarza mam się udac ? Mam dwie martwe jedynki + górne zęby " zagiete" do środka oraz tyłozgryz :( nie wiem czy jest możliwe abym z takimi problemami uzyskał zdrowy prosty uśmiech ? Do jakiego lekarza powinienem się udać aby mógł mi powiedzieć co można zrobić z zębami aby były białe i proste ?

Witam, najlepiej zgłosić się do gabinetu stomatologicznego. Lekarz po zbadaniu, obejrzeniu podejmie decyzję odnośnie leczenia. Na pewno potrzebna będzie współpraca z ortodontą, ale lekarz prowadzący o wszystkim Pana poinformuje. Pozdrawiam