Martwy ząb mleczny u 7-letniego dziecka

Czy ząb mleczny, martwy u 7 letniego dziecka należy pozostawić czy raczej lekarz stomatolog powinien go usunąć?

Wszystko zalezy jaki ti jest zab. Jesli taki, ktory za pare dni czy tygodni wypadnie mozna usunac. Jesli nie, to najlepiej go zaopatrzyc tak by nie wdawalo sie zakazenie i zeby zab nie byl przyczyna rozsiewu bakterii i zostawic poniewaz zeby mleczne trzymaja miejsce dla stalych zebow.