Czy mogę zostawić martwe zęby?

Witam nie mam 2 zebow gornch 6 ukruszyly mi sie jakos juz 1.5 roku temu od tego czasu nie bolaly mnie ani nic te polowki co tam zostaly sa martwe moge je tak zostawic czy udac sie i je usunac calowicie czy moga byc po tym jakeis powiklania ze je tak zostawilem?

Witam,

Powikłania wystąpią,to tylko kwestia czasu. By ich uniknąć proszę zgłosić się do lekarza dentysty w celu zbadania zębów. W bezpośrednim badaniu może sie okazać ,że jeszcze możliwe jest ich leczenie. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski