Maść na zaczerwienioną skórę twarzy

Chcę zakupić maść robioną w aptece z witaminami i odrobiną hydrocortisonu na regeneracje zaczerwienionej skóry po otarciach na twarzy poleconą na waszym portalu. Jakie witaminy i w jakich dawkach mają się znalezc w maści na zaczerwienioną skórę twarzy?
ponad rok temu

Witam, proponuję: VIT. A lig. 25.000 j VIT. D3 lig. 20.000 j VIT. E 0,4 Hydrocortisoni 0,3 Aqua destill. 20,0 Hascobaza ad 100,0 maść jest na receptę. Może ją wypisać każdy lekarz. Pozdrawiam