aki preparat powinnam zacząć przyjmować i w jakich dawkach, żeby zwiększyć poziom witaminy D?

Witamina D Mam 24l przez dwa miesiące przyjmowałam calcium vitrum 1250 molekin d3 k2 po tym czasie wykonałam badanie poziomu witaminy d. Wynik to 29,62 ng/ml Jaki preparat powinnam zacząć przyjmować i w jakich dawkach żeby zwiększyć poziom witaminy D?

Dzień dobry,

w preparacie, który Pan przyjmuje znajduje się zawiera jedynie 200 j. wit d3. Aby poprawić poziom tej witaminy we krwi wystarczy zakupić dowolny suplement i przyjmować 1-2 tys. jednostek dziennie.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga