Masywne zwapnienia trzustki oraz złogi w całym przewodzie Wirsunga

Witam. stwierdzono u mnie masywne zwapnienia trzustki oraz zlogi w calym przewodzie wirsunga. moje stolce w zasadzie caly czas sa luzne . pzt podejrzewano u mnie juz jakies 10 lat temu. bule bardzo silne juz minely ok 5 lat temu czasami poczuje dyskonfort i to na tyle. wizyte u specjalisty mam dopiero za pol roku dlatego chcialabym sie dowiedziec czy moj przypadek jest powazny co mnie czeka w sesie leczenia i jakie moze byc rokowanie. dodam ze jestem po usunieciu gruczolaka przytarczycy.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno postawić jest przybliżoną diagnozę bez badania klinicznego i badań dodatkowych. Proszę udać się do internisty lub gastrologa.
Pozdrawiam

Mam podane za mało danych , aby móc odpowiedzieć autorytatywnie !!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Nie bardzo chce mi się wierzyć , żeby w Bydgoszczy czekało się na badanie onkologa pół roku - proszę próbować wcześniej , zż