Mdłości i zawroty głowy po upadku

witam,mama upadła i miała zszywana glowe 3 szwy chyba,przeswietlenie glowy i wszystkie badania,lekarz powiedzial ze wszystko ok,wrocilysmy do domu,w nocy mdłosci i straszne zawroty glowy,czy to jest normalne?czy jednak cos jest nie tak?

Witam. Opisane objawy prawdopodobnie są wynikiem wstrząśnienia mózgu. W tej sytuacji powinna mieć wykonaną tomografię komputerową głowy.Sugeruję ponowny kontakt z lekarzem.