Mdłości objawiające się codziennie
Witam Od 4 miesięcy męczą mnie mdłości. Czasem trwają cały dzień, czasem kilka godzin dziennie. Morfologia krwi, badanie moczu i usg brzucha są bez odchyleń. Schudłam 7 kg. Problem ten uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie, czasem chce mi się płakać z bezsilnosci. leki przepisane przez lekarza nie pomogly (enamera i prokit). lekarze nie wiedzą co to jest, niewiem gdzie się udać. Dodam, że od dzieciństwa -co może wydac się dość śmieszne- przeraźliwie boję się wymiotowania. proszę o poradę

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Z opisu nie jestem w stanie wywnioskować odnośnie przyczyny Pani dolegliwości. Na pewno należy wykonać gastroskopię, która wskaże przyczynę nudności i wymiotów.