Mdłości po każdym stosunku

Witam, mam 20 lat. Okres miałam 4.10 który trwał do 9.10 5 dni po okresie kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia i jego ejakujat zostawał we mnie. po Każdym stosunku miewam mdłosci oraz po każdym posiłku a gdy chłopak położy mi sie na brzuchu strasznie mi się cofa. co to oznacza ? robiłam wczoraj test ciążowy i wyszedł negatywnie. proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam.
Szanowna Pani, podane przez Panią objawy są bardzo niespecyficzne i ciężko na ich podstawie wnioskować. Zalecałbym powtórzenie testu ciążowego za tydzień oraz w razie utrzymujących się dolegliwości zgłoszenie się do lekarza pierwszego kontaktu bądź ginekologa. Pozdrawiam