Mdłości, seks a obecność miesiączki

Witam! Od dłuższego czasu uprawiam regularnie stosunek z chlopakiem i czesto sie martwie, ze mogło pojsc cos nie tak. Dwa dni temu dostalam miesaczke, tak jak kalendarzowo przypuszczalam ale towarzysza temu mdlosci. Troche sie martwie, ze jest cos nie tak. Czy moge byc w ciazy?

Witam. Mdłości mogą towarzyszyć pierwszym dniom menstruacji, nie jest to powód do obaw. Jeśli jednak nie stosowała Pani zabezpieczeń ciąża jest jaka najbardziej możliwa.