Mdłości, tkliwość piersi i nerwowość a starania o dziecko i przyjmowanie leku Cyclo-Progynova

Witam. Ostatnio staram się z mężem o dziecko. Od przeszło miesiąca biorę cylo-progonowa bo prawie wcale nie mam miesiaczek a jak mam to 3 razy w ciągu roku. Od kilku dni źle się czuję, cokolwiek co zjem to mnie odrzuca i od razu mdli, a ostatnio nawet wymiotowałam i mam bardzo tkliwe piersi i jestem strasznie nerwowa. Dzisiaj zrobilam sobie test i na początku byl negatywny, ale później po pewnym czasie pojawiła sie blada kreseczka. Nie wiem czy udało się w końcu czy może lek wpłynął na wynik?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę powtórzyć test ciążowy. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.