Mdłości, uczucie ciężkości w brzuchu i w klatce piersiowej

witam, mam pewien problem, od jakiegos czasu miewam czeste mdlosci, uczucie ciezkosci w brzuchu i klatce piersiowej, nie wiem co to moze byc, niedlugo wyjezdzam i nie mam jak skontaktowac sie z moim lekarzem, co to moze byc? i co moge zrobic z tymi dolegliwosciami by nie byly tak meczace, dodam ze kiedys swierdzono u mnie zespol jelita drazliwego. z gory dziekuje za odpowiedz

Rozpoznane wcześniej schorzenie może dawać podobne objawy, jednak w ten sposób nie można wykluczyć innych przyczyn. Niemożliwość skontaktowania się z lekarzem jest z reguły mało prawdopodobna. Obawiam się, że odpowiedzialne zachowanie wymaga ułożenia planów tak, aby zadbał też o swoje zdrowie. Tylko Pan jest za nie odpowiedzialny i tej odpowiedzialności nie przełoży się na nikogo innego.