Męczliwość i zawroty głowy podczas wysiłku

Witam, mam problem po wysiłku, np. sprzątanie w domu, zasłabłam, kręciło mi się w głowie, było mi bardzo słabo. Do tego szybko się męczę. Mam 27 lat i nigdy nie miałam problemów ze zdrowiem. Co mi jest, jaka to przyczyna? Proszę o odpowiedź.

Witam! Męczliwość, słaba tolerancja wysiłku i zawroty głowy to objawy wielu jednostek chorobowych. Do najczęstszych przyczyn należą: niedokrwistość, zaburzenia czynność tarczycy, zaburzenia rytmu i przewodnictwa serca, wady serca, cukrzyca i inne. Dlatego koniecznie powinna się Pani zgłosić do lekarza rodzinnego w celu zebrania szczegółowego wywiadu chorobowego, zbadania Pani oraz zlecenia badań dodatkowych takich jak morfologia krwi, glukoza na czczo, badanie ogólne moczu, TSH, EKG, transaminazy. Po ustaleniu przyczyny będzie możliwe wdrożenie odpowiedniego leczenia. Nie należy lekceważyć problemu. Pozdrawiam serdecznie!