Melonoma Maliginum, superficial spreading

Witam czy moge prosic o interpretacje wyniku. Mój tata lat 67 miał wyciete znamię na glowie. Melonoma Maliginum, superficial spreading. Wertykalna faza wzrostu. pT2a Clark IV Breslow 1,5mm Owrzodzenie - Aktywnosc mitotyczna 1/1MM KW Nacieki zapalne; til typu ''non brisk'' neuro- i angioinwazji nie stwierdzam cechy regresji - guzki satelitarne- marginesy chirurgiczne; boczny 0,04cm w głebi 0,3cm. Proszę napisać czy jest bardzo zle i czy sa jakies szanse.

Wynik świadczy o wysokim stopniu zaawansowania klinicznego miejscowego , ale nic nie jest przesądzone i należy udać się do onkologa , który po zbadaniu pacjenta podejmie decyzję jakie dalsze postępowanie należy przeprowadzić! zż